logo top step

 
 

Farby, laky


Ponúkame široký výber kvalitných farieb za skvelé ceny. V našom sortimente nájdete vnútorné maliarske nátery, fasádne farby, syntetické farby a mnohé iné.

 

Miešanie farieb a omietok


Podľa vzorkovníka miešame farby do interiéru aj exteriéru. Široký výber najmodernejších vnútorných a fasádných omietok. Odborné poradenstvo v oblasti ponúkaneho materálu a ich aplikácie.

 

Stavebný materiál

V našej ponuke stavebného materiálu nájdete produkty slovenských aj zahraničných výrobcov. Ponúkame lepidlá na obklady a dlažby, zatepľovacie systémy, tekutú hydroizoláciu a veľa ďalších produktov z oblasti stavebníctva.
 

Tapety

Najnovšie trendy v estetike bývania. Príďte si vybrať z našich katalógov. Moderná dekorácia pre Váš domov. Tapety na steny, samolepiace tapety, dekoratívne vliesové, fototapety v širokom výbere a dobrých cenách.
 

Dekoratívne materiály  • stropné polystyrolové dosky
  • stropné lišty z polystyrénu
  • rozety z polystyrénu
  • garniže
  • dekoračné stenové nálepky
  • dekoračné bordúry a tapety
  • fototapety
  • dekoratívne farby s exkluzívnym vzhľadom
 

Dverové fólie Nový dizajn pre staré dvere.Prispôsobené na drevo-fólie existuje mnoho dekoratívnych dverových fólií. V normovaných rozmeroch 90x 210 cm, ľahko nanášateľné a tým, skutočná alternatíva k časovo a finančne náročnejším postupom obnovy dverí. Pre menšie plochy samozrejme môžete použiť tieto fólie aj ako fólie na nábytok. Dverové fólie od Alkor DecoDesign sú obzvlášť robustné, odolné voči ošúchaniu, umývateľné.
 

Prírodné fólie Ušľachtilý dizajn na nalepenie.Prispôsobené na drevo-fólie existuje mnoho dekoratívnych dverových fólií. V normovaných rozmeroch 90x 210 cm, ľahko nanášateľné a tým, skutočná alternatíva k časovo a finančne náročnejším postupom obnovy dverí. Pre menšie plochy samozrejme môžete použiť tieto fólie aj ako fólie na nábytok. Dverové fólie od Alkor DecoDesign sú obzvlášť robustné, odolné voči ošúchaniu, umývateľné.
 

Dekoratívne fólie: Mnohostrannosť pre celú domácnosť.Snáď žiaden iný pracovný priestor nie je poznačený takou mnohostrannosťou ako domácnosť. Túto mnohostrannosť poznať aj cez predmety v domácnosti. Je stále ťažšie nájsť veci, ktoré k sebe dizajnovo pasujú. S nalepovacími fóliami od Alkor DecoDesign sa táto mnostrannosť stáva jendotnou. Podnosy, rámy zrkadiel, črepníky, nádoby na potraviny a mnoho ďalšieho - všetko dostane svoj vlastný štýl a tým sa stane vyjadrením Vašej osobnosti.
 

Stropné lišty podhľady a rozetyLišty z extrudovaného a vypeneného polystyrénu patria dnes už k neodmysliteľnému a kultivovanému spôsobu estetického a ekonomicky nenáročného riešenia prechodov medzi stenou a stropom. Lišty lepíme na stenu akrylovými tmelmi. Po nalepení ichmôžte pretierať disperznými, akrylovými ako aj latexovými farbami.

 

Drevené garnižeDrevené garniže sa používajú menej často ako kovové. Určite však majú svoj význam. Pre ľudí, ktorí sa snažia ladiť svoj príbytok do prírodných štýlov či farieb, nemá zmysel vešať záclony na kovovú garnižu. Kovová garniža môže pôsobiť veľmi rušivo v prostredí, do ktorého sa esteticky nehodí. Avšak aj s drevenými garnižami to nie je jednoduché. Drevené garniže majú tendenciu vyzerať staro alebo gýčovito, pokiaľ sa nezvládne ich kombinácia so záclonami alebo závesmi.
 

Otváracia doba:
 

Pondelok - Piatok
od 8.00 do 17.00
Sobota
od 8.00 do 12.00

Kontakt
Hlavná 15
077 01 Kráľovský Chlmec
Tel. / Fax: +421/56 / 63 22 247
Mobil: +421/917 / 848 331
E-mail: info@top-step.eu
 
Prenájom stavebného lešenia

Staviate a rekonštruujete a nemáte lešenie?

Požičiame Vám lešenia pre všetky práce okolo domu. Bezpečná a stabilná technika made in Germany.
 
Rozvoz tovaru

Podľa potreby rozvážame u nás zakúpený tovar na Vami uvedenú adresu.