logo top step

Farby, laky


Ponúkame široký výber kvalitných farieb za skvelé ceny. V našom sortimente nájdete vnútorné maliarske nátery, fasádne farby, syntetické farby a mnohé iné.

 

Miešanie farieb a omietok


Podľa vzorkovníka miešame farby do interiéru aj exteriéru. Široký výber najmodernejších vnútorných a fasádných omietok. Odborné poradenstvo v oblasti ponúkaneho materálu a ich aplikácie.

 

Stavebný materiál

V našej ponuke stavebného materiálu nájdete produkty slovenských aj zahraničných výrobcov. Ponúkame lepidlá na obklady a dlažby, zatepľovacie systémy, tekutú hydroizoláciu a veľa ďalších produktov z oblasti stavebníctva.
 

Tapety

Najnovšie trendy v estetike bývania. Príďte si vybrať z našich katalógov. Moderná dekorácia pre Váš domov. Tapety na steny, samolepiace tapety, dekoratívne vliesové, fototapety v širokom výbere a dobrých cenách.
 

Vnútorné maliarske náteryPrineste farbu do Vášho života. Ponúkame vysoko kvalitné maliarske nátery rôznych značiek. Namiešame originálne farby podľa Vašich želaní, aby Váš interiér nepôsobil jednotvárne a nudne. Vyberte si tie najkrajšie farby presne podľa Vás.


  • interiérové farby biele
  • interiérové farby tónované
  • interiérové farby umývateľné
  • interiérové farby dekoračné
  • interiérové farby antibakteriálne
 

HET Klasik COLORTónovaná, matná, oteru vzdorná, vysoko paropriepustná, rýchloschnúca, interiérová, disperzná farba s vysokou krycou schopnosťou a rozotierateľnosťou na okamžité použitie, dodávaná v 12 základných farebných odtieňoch.


Fotogaléria >> 2
 

HET Brillant EffectDekoračná farba s výrazným vzhľadovým efektom. Používa sa na originálne a kreatívne nátery stien. Kombináciou jednoduchej maliarskej techniky a špeciálnej farby je možné dosiahnuť veľmi originálny a exkluzívny vzhľad, ktorý dokáže vytvoriť jedinečnú atmosféru v každej miestnosti.


Fotogaléria >> 3 3 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
 

HET Brillant CREATIVEInteriérová, tónovaná oteruvzdorná disperzná farba, matná, vysoko paropriepustná s výbornou krycou schopnosťou. Dodáva sa v 12 základných farebných odtieňoch. Jednotlivé farby umožňujú vzájomnú kombináciu a dávajú priestor na kreatívne prístupy.


Fotogaléria >> 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 

Primalex STANDARDTradičný náter klasického typu pre nenáročné aplikácie. Neuzaviera priechod vodným parám.
 

Primalex PLUS BIELYPrimalex PLUS je najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Vylepšená receptúra zachováva osvedčené vlastnosti výrobku a garantuje jeho vyššiu belosť (min. 86% BaSO4) a hlboko matný konečný vzhľad.


Fotogaléria >>

 

Primalex PROJEKTPrimalex PROJEKT je kvalitná náterová hmota s vyššou belosťou, určená na maľovanie omietok, sadrokartónových a drevotrieskových dosiek vo vnútorných priestoroch. Má výbornú kryciu schopnosť, vysokú oteruvzdornosť a vynikajúce aplikačné vlastnosti a tiež je veľmi dobre priedušný. Nová náterová hmota Primalex Projekt bola vyvinutá pre profesionálnych maliarov, ktorí pracujú len s najlepšími interiérovými a eteriérovými nátermi a je špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala ich špecifické požiadavky.
 

Primalex POLAROteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.
 

PRIMALEX INSPIRO®Primalex INSPIRO® je unikátny koncept elegantných farieb ponúkajúci odtiene pre harmonické zladenie Vášho interiéru. Ich jedinečný výber zabezpečuje designové riešenie vhodné pre obývacie a reprezentatívne priestory. Pri hľadaní inšpirácie Vám napomôže k skutočne citlivej voľbe atmosféry a zaujímavému výsledku.

Fotogaléria >>
 

Primalex FORTISSIMOVysoko kvalitný umývateľný a oteruvzdorný vnútorný náter s vysokou belosťou a výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.
 

Primalex FORTISSIMO COLORVysoko kvalitný natónovaný, umývateľný a úplne oteruvzdorný vnútorný náter zamatovo matného vzhľadu s výbornou krycou schopnosťou. Neuzaviera priechod vodným parám.

Fotogaléria >>
 

Primalex PLASTIKOteruvzdorný vnútorný náter na reliéfnu maľbu. Je plnený prírodným celulózovým vláknom, ktoré umožňuje vytvoriť reliéfnu vrstvu bez praskania. Podľa pomeru riedenia vytvorí buď hladký povrch (predovšetkým pre základnú vrstvu), alebo bez pridania vody plastický reliéf s výškou 2 až 3 mm. Samotná štruktúra je priamo závislá od použitého typu aplikačného náradia. Neuzaviera priechod vodným parám.
 

Primalex MYKOSTOPOteruvzdorný vnútorný náter chrániaci steny pred plesňami. Neuzaviera priechod vodným parám.
 
 

Otváracia doba:
 

Pondelok - Piatok
od 8.00 do 17.00
Sobota
od 8.00 do 12.00

Kontakt
Hlavná 15
077 01 Kráľovský Chlmec
Tel. / Fax: +421/56 / 63 22 247
Mobil: +421/917 / 848 331
E-mail: info@top-step.eu
 
Prenájom stavebného lešenia

Staviate a rekonštruujete a nemáte lešenie?

Požičiame Vám lešenia pre všetky práce okolo domu. Bezpečná a stabilná technika made in Germany.
 
Rozvoz tovaru

Podľa potreby rozvážame u nás zakúpený tovar na Vami uvedenú adresu.